fbpx

Kontakt

Najprostsza metoda to zadzwonić do nas 517 633 977 lub napisać maila biuro@alias.com.pl.

Można nas obserwować w mediach społecznościowych, głównie na  Facebooku. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpagea.

Osobiście można się z nami spotkać w Jaworznie. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Niemcewicza 2. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Poniżej znajdą Państwo formularz kontaktowy, wskazówki jak do nas dojechać oraz mapę z dokładną lokalizacją.  Dojazd


  Dojazd do Agencji Reklamy Alias | Jaworzno, ul. Niemcewicza 2

  Dojazd z centrum Jaworzna:

  Dojazd z cenrum Jaworzna do naszej firmy trwa ok. 5 minut. Jadąc samochodem, należy kierować się ulicą Krakowską w kierunku Chrzanowa. Za Stadionem Miejskim Victorii w Jaworznie jedziemy na wprost. Na skrzyżowaniu, przy stacjach benzynowych Circle K i Orlen, kierujemy się nadal prosto. Za sygnalizacją świetlną, w odległości około 50 metrów, przy ul. Niemcewicza 2 w Jaworznie, mieści się siedziba Agencji Reklamy i Drukarni Alias.

  Dojazd od strony Katowic, Sosnowca:

  Od Katowic i Sosnowca najszybciej do Agencji Reklamy i Drukarnii Alias dojedziemy krajową drogą nr 79. Mijając Designer Outlet w Sosnowcu, kierujemy się w stronę Jaworzna. Wjeżdżając do miasta Jaworzno, jedziemy kolejno ulicami – Wojska Polskiego i Grunwaldzką. Następnie kontynuujemy jazdę ulicą Jana Pawła II. Przy jej końcu, po lewej stronie miniemy Stadion Miejski Victoria w Jaworznie. Na skrzyżowaniu, przy stacjach benzynowych Orlen i Circle K, skręcamy w prawo. Po 50 metrach, przy ulicy Niemcewicza 2 w Jaworznie znajduje się siedziba naszej firmy.

  Dojazd od strony Krakowa, Chrzanowa:

  Od strony Krakowa i Chrzanowa kierujemy się drogą krajową nr 79 w stronę centrum Jaworzna. Wjeżdżając do miasta, kolejno mijamy jego dzielnice – Byczynę oraz Bory. Jadąc ul. Krakowską miniemy stację Shell. Po przejechaniu odcinka o długości 1 km dojeżdżamy do skrzyżowania przy stacjach benzynowych Orlen i Circle K. Na światłach skręcamy w lewo. Agencja Reklamy i Drukarnia Alias mieści się w odległości ok. 50 metrów za skrzyżowaniem po prawej stronie, tj. przy ulicy Niemcewicza 2 w Jaworznie.