Kontakt

Formularz kontaktowy


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest F.H.U. Alias Robert Leniartek ul. Niemcewicza 2, 43-600 Jaworzno.

Dane kontaktowe


Adres

ul. Niemcewicza 2,
43-600 Jaworzno

Telefon

tel./fax 32 225 50 10
tel. kom. +48 517 633 977

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek 8-16

DojazdJak do nas dojechać ?

Dojazd z centrum Jaworzna:

Dojazd z cenrum Jaworzna do naszej firmy trwa ok. 5 minut. Jadąc samochodem, należy kierować się ulicą Krakowską w kierunku Chrzanowa. Za Stadionem Miejskim Victorii w Jaworznie jedziemy na wprost. Na skrzyżowaniu, przy stacjach benzynowych Circle K i Orlen, kierujemy się nadal prosto. Za sygnalizacją świetlną, w odległości około 50 metrów, przy ul. Niemcewicza 2 w Jaworznie, mieści się siedziba Agencji Reklamy i Drukarni Alias.

Dojazd od strony Katowic, Sosnowca:

Od Katowic i Sosnowca najszybciej do Agencji Reklamy i Drukarnii Alias dojedziemy krajową drogą nr 79. Mijając Designer Outlet w Sosnowcu, kierujemy się w stronę Jaworzna. Wjeżdżając do miasta Jaworzno, jedziemy kolejno ulicami – Wojska Polskiego i Grunwaldzką. Następnie kontynuujemy jazdę ulicą Jana Pawła II. Przy jej końcu, po lewej stronie miniemy Stadion Miejski Victoria w Jaworznie. Na skrzyżowaniu, przy stacjach benzynowych Orlen i Circle K, skręcamy w prawo. Po 50 metrach, przy ulicy Niemcewicza 2 w Jaworznie znajduje się siedziba naszej firmy.

Dojazd od strony Krakowa, Chrzanowa:

Od strony Krakowa i Chrzanowa kierujemy się drogą krajową nr 79 w stronę centrum Jaworzna. Wjeżdżając do miasta, kolejno mijamy jego dzielnice – Byczynę oraz Bory. Jadąc ul. Krakowską miniemy stację Shell. Po przejechaniu odcinka o długości 1 km dojeżdżamy do skrzyżowania przy stacjach benzynowych Orlen i Circle K. Na światłach skręcamy w lewo. Agencja Reklamy i Drukarnia Alias mieści się w odległości ok. 50 metrów za skrzyżowaniem po prawej stronie, tj. przy ulicy Niemcewicza 2 w Jaworznie.